domyWsidzinie to nowa inwestycja polegająca na budowie kameralnego kompleksu składającego się z dwunastu domów w zabudowie szeregowej. 

Inwestycja zlokalizowana jest w południowej części Krakowa u zbiegu granicy Opatkowic i Sidziny. Jest to część Krakowa znajdująca pośród zabudowy jednorodzinnej i willowej w otoczeniu mnóstwa terenów zielonych, sprzyjających zarówno aktywnej formie spędzania czasu jak i wypoczynkowi w domowym ognisku z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Nie mniej jednak nie duża odległość od centrum i łatwa komunikacja pozwala w pełni korzystać z wygód jakie daje miasto od którego dzieli nas zaledwie kilkanaście minut jazdy samochodem.

domyWsidzinie to dwanaście doskonale zaprojektowanych domów. Oferujemy profesjonalne rozwiązania architektoniczne skoncentrowane przede wszystkim na funkcjonalności, wysokim standardzie wykończenia i komforcie przyszłych Domowników.

Pragniemy, aby zaprojektowana przestrzeń stała się wyjątkowym miejscem - domem, w których jedni odnajdą radość dzieciństwa, inni miejsce relaksu i wypoczynku.

domyWsidzinie to przede wszystkim inwestycja kameralna, którą cechuje wysoki standard wykonania i wykończenia z najwyższej jakości materiałów.

Forma i estetyczne detale architektoniczne nadają domom wyjątkowego uroku.

Wnętrza domów zostały zaprojektowane z dbałością o szczegóły i przede wszystkim z troską o komfort życia przyszłych Mieszkańców.

Konstrukcja budynków - ich jakość i funkcjonalność - pozwala na dostosowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb.

Domy posiadają przyłącz do miejskiej sieci wodno- kanalizacyjnej, przyłącz do sieci gazowej (CO gazowe), przyłącz do sieci energetycznej.

Realizacja inwestycji podzielona została na II etapy. I etap, został już zakończony, a domy zostały przekazane mieszkańcom na przełomie III i IV kwartału 2020r. (A1, A2, A3, A4). Pozostałe osiem segmentów (B i C) przekazane zostanie w marcu 2021r.

standard wykonania.pdf

PHD Premium sp. z o. o. ul. Pułaskiego 8 lok. 96, 30-305 Kraków tel. 12 356 52 46 tel. mob. 662 037 778